Про заборону тютюнокуріння

та пропаганду здорового способу життя

На виконання ст. 56 Закону України «Про освіту» наказу Міністерства освіти і науки розпорядження відділу освіти, з метою надання підліткам об’єктивних сучасних знань щодо вироблення відповідального ставлення до власного здоров’я і усвідомлення його ціннісного значущості, викорінення легковажного ставлення відносно куріння, формування навичок здорового способу життя, просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя

НАКАЗУЮ :

  1. Заборонити тютюнокуріння у приміщенні і на території школи.
  2. Затвердити заходи щодо проведення антинікотинової інформаційно-освітньої профілактичної роботи серед дітей.
№ з\п Назва заходу Виконавці Перелік виконання
1 Впровадити проведення тренінгів в антинікотиновій профілактичній роботі, використовуючи методику «рівний-рівному» Вчителі основ здоров’я 2019-2020
2 Провести акцію серед учнівської молоді «Війна цигарці» Грудень 2019 Адміністрація школи , кл.кер.
3 Провести 7 квітня урок здоров’я у Всеукраїнський день здоров’я та 31 травня в рамках Всесвітнього дня без тютюну акції щодо припинення куріння серед дітей школи 07.04.2020 29.05.2020 Класні керівники
4 Регулярно проводити батьківські збори із залученням медпрацівників з питань просвіти та вироблення спільних дій щодо зменшення тютюнокуріння серед учнівської молоді. Щорічно Класні керівники, медсестра
5 Спільно з медсестрою, класними керівниками школи виявити всіх учнів, які курять цигарки і запровадити їх облік. Проводити індивідуальну профілактичну роботу з цією категорією дітей щодо позбавлення їх від шкідливої звички, налагодити дієву взаємодію «школа – сім’я» щодо профілактики тютюнокуріння. До 01.01.2020 Постійно Соціальний педагог, Класні керівники, медсестра, психолог
6 Сприяти залученню неурядових громадських організацій, працівників охорони здоров’я, соціальних служб для молоді до участі в освітніх та пропагандистських заходах, за міжнародними проектами, програмами. Постійно ЗВР

Правила мобільного етикету

Знання і виконання Правил мобільного етикету – це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Адміністрація школи, учнівське самоврядування та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися розробленого нами мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих:

· Ми вимикаємо телефон або переводимо телефон під час занять у режим «без звуку», тому що ми виховані, поважаємо себе, друзів та вчителів. А використання послуг «Голосова пошта» або «Хто дзвонив» не дозволить пропустити жодного дзвінка від друзів та батьків.

· Ми знаємо, що під час проведення уроків суворо забороняється використання мобільних телефонів.

· Ми знаємо, якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.

· Ми знаємо, якщо нам необхідно зв’язатись з кимсь по телефону, то ми можемо зробити це на перерві.

· Ми знаємо, що знаходячись в школі, потрібно брати з собою мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаємо своє робоче місце.

· Ми знаємо, що у випадку крадіжки телефону, пошук його не входить у компетенцію дирекції школи чи вчителів, відповідальності за збереження їх вони не несуть.

· Ми знаємо, що якщо учні і користуються телефоном, то виключно як засобом зв’язку, а для цього достатньо телефонів найпростіших моделей.

· Ми знаємо, що в школі суворо забороняється фотографувати або знімати на відео, бо наявність камери є певним стимулом до створення штучних сцен образ і приниження в учнівському середовищі, що негативно впливає на навчально-виховний процес.

· Ми запитуємо дозволу, перш ніж когось сфотографувати або зняти відео на свій мобільний, тому що поважаємо приватне життя інших людей.

· Ми поважаємо право людини на особисте життя – не читаємо текстові повідомлення й не переглядаємо список дзвінків у чужому телефоні без дозволу.

· Ми вимикаємо мобільний телефон там, де є застереження «Будь ласка, вимкніть Ваш мобільний телефон» – наприклад, у літаках чи у медичних закладах.

· Ми не користуємось мобільним телефоном у тих лікарнях, де є апарат життєзабезпечення, адже йдеться про життя людей. Радіохвилі, які випромінює мобільний телефон, можуть завадити роботі медичної апаратури.

· Ми пам’ятаємо, що треба переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта» у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах. Наш мобільний телефон не порушить дійство несподіваним гучним сигналом (рингтоном) і ми зможемо спокійно насолоджуватись враженнями.

· Ми обираємо такі рінгтони, які будуть приємні нам і не турбуватимуть оточуючих.

· Ми встановлюємо мінімальну гучність сигналу мобільного телефону, коли відпочиваємо разом з іншими людьми.

· Ми переводимо мобільний телефон у режим «Без звуку» перебуваючи в бібліотеці, а при необхідності відповісти на дзвінок розмовляємо не голосно і лише по суті справи.

· Якщо під час вистави або в бібліотеці нам терміново необхідно написати текстове повідомлення, вимикаємо сигнали клавіатури.

· У громадських місцях, а саме: магазинах, транспорті, ліфті тощо намагаємосься розмовляти з мобільного телефону максимально тихо та коротко, щоб не заважати оточуючим своїми розмовами.

· Ми уникаємо встановлення таких рингтонів на свій мобільний телефон, які можуть образити чи збентежити оточуючих (нецензурні вислови, грубі вирази та неприємні звуки).

· Ми знаємо, що некоректно використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

· Ми здійснюємо тестування власного телефону на рівень гучності, рингтонів вдома, а не в громадських місцях.

· Більшість сучасних моделей телефонів можуть фіксувати номера, з яких був зроблений виклик, і повідомляти своїх власників про пропущені дзвінки. Якщо Вам не відповіли негайно, не треба повторювати виклик – наберіться терпіння й чекайте, коли Ваш абонент зможе передзвонити Вам.

· Небажано дзвонити людині по робочих питаннях на мобільний телефон у його вільний час, а саме до початку й після завершення офіційного робочого дня, а також на вихідні й свята. На особисті дзвінки також існують обмеження з 9.00 ранку до 21.00 вечора. Якщо все ж необхідно порушити ці правила й подзвонити, краще вибачитися та запитати про можливість говорити з Вами, а розмовляти недовго й по суті.

· Ми розповідаємо про правила мобільного етикету своїм друзям.

Графік чергування класів на І семестр 2019 - 2020 н. р.

Класи \\\ Дата 02- 06.09 09- 13.09 16- 20. 09 23- 27.09 30- 04. 10 07- 11.10 15- 18.10 21- 25. 10 04- 08. 11 11- 15. 11 18- 22.11 25- 29.11 02- 06. 12 09- 13. 12 16- 20. 12 23- 27. 12
11-А Лозян С.Ф.
11-Б Кушнір Т.З.
10-А Ткаченко Т.М.
10-Б Кохане- вич В.Н.
9-А Давидюк О.М.
9-Б Марчук Т.В.
9-В Вайнер Н.М.
8-А Лобач Н.П.
8-Б Леско- вець Г.І.
8-В Богданець І.В.

Чергові адміністратори:

понеділок – Хоменко М.М.

вівторок – Кушнір О.П.

середа –Лозян С.Ф.

четвер – Лісовець О.П.

п’ятниця - Кушнір С.С.

Графік чергування вчителів на перервах

Поверхи понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
І поверх Кушнір Т.З. Кисорець Т.О. Дем’янчук Г.П. Лобач Н.П. Лісовець О.П. Коханевич В.Н.
А- ІІ поверх Тіт Н.П. Лопуга Л.М. КолодичВ.М. Прасюк Л.Л. Узун О.Г. Вайнер Н.М. Довгаль М.В. Любиш М.В. Кравчук В.В.
ІІІ поверх Хмельовська А.М. Лесковець Г.І. Стадник Н.П. Марчук Т.В. Шупрудько С.А.
Б – ІІ поверх Давидюк О.М. Грогуль Л.І. Григорчук В.І. Ониськевич М.П. Пахнюк Г.Г. Ткаченко Т.М. Ющук Р.М.
ІІІ поверх Богданець І.В. Крупич Т.С. Єремейчук В.І. Лозян С.Ф. Богданець В.М. Марчук С.В. Жежук Ф.П.
В – ІІ поверх Кондратовець Н.В. Кулакевич Г.А. Стаднік Г.В. Карпенюк І.І. Шкоропад В.П.
ІІІ – поверх Ражик С.В. Наливайко І.А. Пехотіна С.Л. Токарчук Т.П. Ражик С.В., Наливайко І.А, Токарчук Т.П.
Г – ІІ поверх Шульжик І.Ю. Гольц В.А. Богданець Г.В. Гордійчук Н.І. Шульжик І.Ю. Гольц В.А. Богданець Г.В. Гордійчук Н.І.
ІІІ поверх Кінчур Л.А. Павленко Н.А. Кібиш Т.В. Кінчур Л.А. Павленко Н.А., Кібиш Т.В. Крук Л.А.
Подві- р’я школи Кінчур Ю.С. Крупенко Г.А. Мосаковський О.П., Терещук П.П. Жежук П.Ф.
Кiлькiсть переглядiв: 289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.